У бою за Україну загинув уродженець Панасівки - Володимир Галайко

Дата: 29.03.2023 12:46

Фото без описуСумна звістка знову надійшла у Калинівську громаду. У жорстоких боях на Донеччині загинув уродженець Панасівки – Володимир Галайко. Восьмого квітня Герою мало б виповнитися сорок сім років.

Народився Володимир Галайко у Панасівці. Після закінчення школи навчався на електрозварювальника, працював на фермі у Черепашинцях, на ВАТ «Вінніфрут». Останні роки їздив на роботу за кордон.

З першого дня війни Володимир Галайко взяв у руки зброю та став на захист рідної землі. Він щиро любив Україну і залишився вірним їй до останнього подиху.

У загиблого залишилися мама, сестра, брат, донька та маленька онучка.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам Героя. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.

Про дату і час похоронів буде додаткова інформація.