Розпочалася триста дев’яносто восьма доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 28.03.2023 09:50

Минулої доби російські окупанти атакували Бахмут, Авдіївку і Мар'їнку, використовували аерозольні сльозогінні гранати. Про це повідомляє Генштаб Збройних Сил України.

Як зазначається, окупанти зосередили основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках.

Найзапекліші бої тривають за Бахмут, Авдіївку та Мар'їнку.

Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили 62 атаки росіян на цих напрямках.

Авіація Сил оборони завдала дев'яти ударів по районах зосередження особового складу окупантів, а також один по зенітно-ракетному комплексу.

Минулої доби українські військові збили п'ять ворожих розвідувальних БПЛА різних типів.

Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили три пункти управління, район зосередження живої сили противника, артилерійський підрозділ на вогневій позиції, склад боєприпасів, склад паливно-мастильних матеріалів та ще дві важливі цілі окупантів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 28 березня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук