До Дня Національної гвардії України калинівчани передали подарунки та вітання землякам

Дата: 27.03.2023 12:48

Фото без описуЖителі Калинівської громади привітали земляків із Днем Національної гвардії України та передали їм гостинці. Калинівський міський голова Василь Поліщук разом із депутатом Вінницької обласної ради Іллею Гуменчуком відвезли відзнаки та цінні подарунки для нацгвардійців, які відзначилися у службі, та речі й будівельні матеріали, які придбала міська рада та надали депутати міської ради й старостинські округи.

Печиво, бісквітні рулети, пироги, хліб напекли освітяни. А жителі старостинських округів передали консерви, мед, вареники, квашені овочі, сушені та свіжі яблука, варення. Щедру допомогу і цього разу надала військовим американська церква «SLAVIK FULL GOSPEL CHURCH», за сприяння вірян Церкви Християн віри Євангельської м.Рогатина Івано-Франківської області. А компанія «Ларіс» виготовила для нацгвардійців електричні сушарки для взуття.

-Ми щиро вдячні нашим захисникам, які нині боронять Україну від окупантів. Завдяки їм Україна стоїть, і дасть Бог переможе російську орду, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Також вдячний усім, хто долучився до збору святкового гостинця. Ми й надалі продовжуватимемо підтримувати наших захисників, допомагати усім, що в наших силах. Адже ми всі нині робимо все можливе для нашої спільної Перемоги.

Вже традиційно настоятель храму святого Миколая Чудотворця ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив гостинці та благословив військових.

Фото без описуФото без описуФото без опису