Розпочалася триста дев’яносто сьома доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 27.03.2023 08:22

Фото без описуРосійські окупанти наступають у районі Бахмута, Кремінної та Донецька, Збройні Сили України відбили понад 60 атак на добу. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

росіяни продовжують штурмувати Бахмут, який утримують українські воїни, а також райони Богданівки та Іванівського.

Також загарбники безуспішно наступали біля Новобахмутівки, Новокалинового, Авдіївки, Сєверного, Першотравневого, Невельського, Красногорівки та Мар'їнки.

Українська авіація завдала трьох ударів по районах зосередження ворога, а ракетні війська та артилерія вразили пункт управління, чотири райони зосереджень живої сили, озброєння та техніки, станцію радіоелектронної боротьби та склад боєприпасів.

На ранок 27 березня у Калинівській громаді залишається 864 переселенців, серед них 288 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 27 березня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук