У Калинівській громаді відкрили кімнату Дитячого простору

Дата: 24.03.2023 10:02

Завдячуючи підписанню Меморандуму між Територіальним центром та Міжнародною організацією «People in Need» у Калинівській громаді відкрили кімнату Дитячого простору для внутрішньо переміщених дітей та дітей громади. Вартість проєкту 4200 євро.  Першими відвідувачами кімнати стали чотирнадцять хлопчиків та дівчаток, які через війну в Україні змушені були залишити рідні домівки та разом з батьками переїхати до Калинівської громади. Директорка закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості Калинівської міської ради Вінницької області» Олена Мусієнко провела із дітьми творчий майстер-клас. Також  усі разом дивилися улюблені мультфільми, гралися та займалися творчістю.

-У нашій громаді нині перебуває чотириста вісімнадцять діток, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Також є діти з нашої громади, які потребують психологічної допомоги та уваги фахівців. Тому ця кімната Дитячого простору дуже допоможе у нашій роботі, - розповідає очільниця Територіального центру Наталія Бачинська. – І ми дуже вдячні Міжнародній організації «People in Need», які допомогли нам облаштувати цю кімнату, надали весь необхідний інвентар, меблі, іграшки.

У новоствореній кімнаті діти зможуть не лише весело провести час, а й отримати психологічну допомогу. Так, на 4 квітня запланована зустріч із вінницьким психологом Тетяною Геращенко та її командою, які проведуть психологічні тренінги  із внутрішньо переміщеними родинами – дітьми та їх батьками.