Розпочалася триста дев’яносто четверта доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню
Протягом минулої доби російські окупанти не припиняли штурмувати Бахмут, безуспішно атакували в районі Авдіївки та Мар'їнки. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
росіяни зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському та Шахтарському напрямках. Українські воїни відбили на них понад 79 атак противника.
Авіація ЗСУ за минулу добу завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Було збито дві керовані авіаційні ракети Х-59 та чотири БПЛА різних типів.
Підрозділи ракетних військ та артилерії ЗСУ уразили пункт управління, район зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, зенітно-ракетний комплекс та два склади паливно-мастильних матеріалів.
На Бахмутському напрямку ворог не припиняв штурм Бахмута. Тут сталося найбільше бойових сутичок минулої доби. Також були відбиті атаки противника в районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Богданівка та Предтечі Донецької області.
За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 24 березня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.
Калинівський міський голова Василь Поліщук