Нацгвардійця Володимира Даровського нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 20.03.2023 15:46

Фото без описуЗа особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу, Указом Президента України № 256/2022 від 17 квітня 2022 року солдата Володимира Даровського нагородили орденом за мужність III ступені (посмертно).

На 20 березня ворог спланував прорив одного з населених пунктів, де гвардійці мужньо тримали борону і попередньо наніс повторювані масовані обстріли з артилерії та мінометів. Тоді від мінометного обстрілу загинули 3 воїни в тому числі й калинівчанин Володимир Даровський.

Калинівська міська рада висловлює слова щирої вдячності батькам за мужнього та непохитного Героя, який віддав своє молоде життя за Україну. Вічна та світла пам'ять про Володимира Даровського завжди житиме у наших серцях.