Жителі Павлівки вже випробовують відремонтовану дорогу

Дата: 20.03.2023 11:24

Фото без описуУ Калинівській громаді завершили ремонт проїзду від вулиці Калинівська у Павлівці до вулиці Промислової у Калинівці. Ремонт традиційно робили господарським способом.

-Цей проїзд не ремонтували впродовж багатьох років, тому дорога була в аварійному стані. На чисельні прохання жителів Павлівки, які щодня дістаються цією дорогою до Калинівки, ми вирішили відремонтувати даний проїзд, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – У планах на нинішній рік – ремонт доріг у кожному старостинському окрузі. Ми вже дали вказівки виконуючим обов’язки старостів визначитися, які саме дороги у їх населених пунктах потребують першочергового ремонту та будівництва. У деяких селах вже почали ремонтувати та підсипати дороги.