У кардіологічному та інфекційному відділеннях ремонтні роботи на стадії завершення

Дата: 17.03.2023 09:13

На стадії завершення ремонтні роботи в кардіологічному та інфекційному відділеннях Калинівської центральної районної лікарні.

У кардіологічному відділенні залишилося лише встановити частину меблів та обладнання і можна приймати пацієнтів. У відділенні замінили усю електропроводку, каналізацію, систему опалення. У кожній палаті облаштували вбиральні. Також є облаштована ванна кімната та зручні кімнати для медичного персоналу.

Тривають роботи й в інфекційному відділенні. У приміщенні також повністю замінили електропроводку, систему опалення, побудували нову каналізаційну систему та підвели воду, а тепер завершують внутрішні роботи.

-Ми дбаємо про те, щоб пацієнтам, які потрапляють на стаціонарне лікування у нашу лікарню, було затишно та зручно тут перебувати. Тому більшість відділень вже відремонтовані, а у кардіологічному та інфекційному відділеннях ремонтні роботи вже на завершальному етапі, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Вже традиційно ремонтні роботи виконуємо господарським методом, силами наших будівельних бригад. Дякую усім, хто долучається до ремонтних робіт, хто дбає про майбутнє нашої громади.