Звернення Калинівського міського голови з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 08:00

Фото без описуЩорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. У будь-яку пору року, в мирний час і під час воєнних дій ви щодня виходите на роботу, щоб забезпечити роботу підприємств, життєдіяльність територіальної громади, створити належні умови проживання та побуту населення.

З перших днів повномасштабної війни в Україні жодне комунальне підприємство громади не припинило своєї діяльності. Навіть при дефіциті палива ви намагалися вчасно вивезти побутові відходи, ремонтували будинки, які постраждали в наслідок ракетних обстрілів Калинівки, слідкували за чистотою на  вулицях та наявністю ворожих міток. Завдяки вашій праці громада змінюється навіть у такий важкий для України час. Адже багато проєктів в умовах війни ми реалізуємо господарським методом. Тому наші працівники комунальних підприємств нині ремонтують дороги, замінюють водогони, заготовляють дрова для опалення бюджетних установ, допомагають здійснювати ремонтні роботи.

Дякую вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення. Нехай ваша праця приносить вам радість та достаток, а мешканцям населених пунктів – затишок в їхніх оселях.
Міцного вам здоров’я, наснаги, гарного весняного настрою, щастя і світлого мирного майбутнього, ініціативи й злагодженості у виконанні професійних завдань.

Нехай завжди з вами будуть повага колег, людська шана та любов рідних і близьких!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук

Фото без описуФото без опису