Відбулася 31 позачергова сесія Калинівської міської ради

Дата: 15.03.2023 14:40

Фото без описуП’ятнадцятого березня відбулася 31 позачергова сесія Калинівської міської ради, в якій взяли участь депутати обласної ради Ілля Гуменчук, Галина Ярова, Світлана Павлуник та представники військових формувань, які дислокуються на території Калинівської громади.

Вже традиційно засідання розпочалося із вшанування пам’яті загиблих Героїв, які віддали своє життя за цілісність і незалежність України.

З початку повномасштабної війни Калинівська громада активно допомагає українським захисникам. От і цього разу перед початком сесійного засідання калинівчани передали подарунки для калинівських нацгвардійців. За кошти, які зібрали освітяни, придбали три зарядні станції Bandera Power й тепловізор, працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги придбали ще один Bandera Power, а міська рада – два принтери, генератор, військову форму та автомобіль.

На цьому приємні моменти не закінчилися. Ряд керівників навчальних закладів та їх колективи, які займають активну громадянську позицію, та плідно працюють над розбудовою своїх закладів освіти, нагородили Подяками міської ради.

Після цього депутати розглянули 35 питань, які були внесені до порядку денного.

Так, під час сесійного засідання внесли зміни до ряду Програм та до бюджету Калинівської міської ради. На потреби військових цього разу виділили понад 4 млн гривень. Також спрямували кошти на придбання шкільного автобуса, сміттєвоза із заднім навантаженням, на виконання заходів з благоустрою, підтримку КП «Калинівкаводоканал», на проведення ремонтних робіт в закладах освіти та медицини, на виплату заохочувальних надбавок працівникам КП «Калинівська ЦРЛ» та КП «Калинівський МЦПМСД».