Калинівська громада отримала електрогенератори від Фонду Міжнародної Солідарності

Дата: 14.03.2023 10:24

Фото без описуДнями Калинівська громада отримала тридцять шість електрогенераторів від Фонду Міжнародної Солідарності.

-Наприкінці січня ми звернулися до голови правління Фонду Міжнародної Солідарності Рафала Дзецьоловського із проханням надати матеріальну допомогу для функціонування пунктів тимчасово розміщених осіб, закладів освіти на території Калинівської громади. І от тепер на наш лист ми отримали таку гарну допомогу, в якій у нас була гостра потреба, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – У цей непростий для України час ми співпрацюємо з різними міжнародними благодійними організаціями, вишукуємо різні можливості для отримання гуманітарної допомоги. Так, очільниця територіального центру Наталя Бачинська налагодила співпрацю із вірянинами Церкви Християн віри Євангельської міста Рогатина, які надають нашим захисникам допомогу від американської діаспори. Активно співпрацюємо із громадою французького міста Сант-Менеульдь та іншими. Плануємо онлайн-зустріч із керівництвом цього міста для обговорення нашої подальшої співпраці. Сьогодні важлива кожна допомога, цінне кожне слово на підтримку України.

Усі електрогенератори розподілять по навчальних закладах громади та інших важливих для життєдіяльності громади об'єктах.