У Сальнику тривають роботи з поточного ремонту сільських доріг

Дата: 10.03.2023 12:45

Фото без описуЗ потеплінням знову розпочалися роботи з поточного ремонту доріг у Калинівській територіальній громаді.

-На жаль, через воєнний стан плани з будівництва доріг довелося змінити. Сьогодні ми робимо те, що в наших силах та, що дозволено законодавством, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. -  Приємно, що ми маємо у цій справі підтримку наших підприємців, які допомагають нам транспортом, місцевих жителів. Вірю у нашу спільну Перемогу і в те, що ми таки зможемо реалізувати усі наші плани.

Тривають роботи і в Сальнику. Тут упорядковують вулиці Залізнична та Весела, а транспорт для вивезення суміші надали приватні підприємці Микола Васківнюк, Денис та Олександр Золіни. Активну участь у позитивних змінах, які відбуваються у селі, беруть виконуюча обов’язки старости Сальницького старостинського округу Катерина Шишман та депутат Хмільницької районної ради Юрій Шишман.