Освітні заклади Калинівської громади отримали сорок сім хромбуків від Google

Дата: 09.03.2023 14:35

Освітні заклади Калинівської громади отримали сорок сім хромбуків від Міністерства освіти і науки в Україні.

Мінцифри, МОН та Google за підтримки ЮНЕСКО започаткували спільну ініціативу «Ноутбук кожному вчителю», в рамках якої планують передати українським вчителям 50 тисяч хромбуків.

Ноутбуки необхідні українським вчителям, щоб зробити освітній процес доступним і безпечним в умовах воєнного стану.

-Усі хромбуки ми вже отримали і їх розподілили по двадцяти п’яти навчальних закладах Калинівської громади, - каже начальниця відділу освіти, молоді та спорту Галина Фурман. – Вони будуть використовуватись у роботі педагогів під час організації дистанційного навчання учнів.

Хромбук (англ. Chromebook) — ноутбук або планшет з обмеженими можливостями виробництва фірми Google, що працює на операційній системі Chrome OS. Призначений для використання насамперед при підключенні до мережі інтернету, з більшістю додатків і даних, що знаходяться на «хмарі». Хромбук є прикладом тонкого клієнта. Головною особливістю цих комп’ютерів є короткий час запуску.