Калинівська громада передала чергову допомогу українським військовим

Дата: 01.03.2023 16:44

Чергову допомогу передали жителі Калинівської громади на Схід нашим відважним захисникам. Вантаж із допомогою, вже традиційно, збирали всією громадою: освітяни, працівники міської ради, депутати, жителі старостинських округів. Вже вкотре допомогу для військових надала американська церква «SLAVIK FULL GOSPEL CHURCH», за сприяння віруючих Церкви Християн віри Євангельської м. Рогатина Ів. Франківської  області.

Спільними зусиллями передали захисникам шкарпетки, рукавиці, спальні мішки, яблука, мед, сало, м’ясні, рибні та овочеві консерви, сухі супові набори, квашену капусту та огірки, сушені яблука, трав’яний чай, мед, хліб, солодощі, крупи, вареники, пироги, окопні свічки.

Настоятель храму святого Миколая Чудотворця ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив гостинці та благословив військових.

-Вже більше року в Україні триває повномасштабна війна і більше року жителі нашої громади безперервно допомагають та підтримують наших захисників. Велика шана усім вам та щира подяка. Ми завжди маємо пам’ятати яку велику  ціну платять за нашу  свободу та мирне майбутнє  українські військові, цінувати їх подвиг та самопожертву, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.