Розпочалася триста сімдесят перша доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 01.03.2023 08:37

Минулої доби Збройні Сили України відбили атаки російських окупантів біля Куп'янська, Бахмута, Авдіївки, вразили станцію РЕБ ворога.

На Куп'янському, Лиманському, Бхмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках за минулу добу наші захисники відбили понад 85 атак росіян.

Авіація сил оборони за минулу добу завдала 11 ударів по районах зосередження окупантів.

Ракетники та артилеристи ЗСУ уразили дев'ять районів зосередження живої сили та район зосередження озброєння та військової техніки противника, а також дві позиції зенітно-ракетних комплексів, станцію РЕБ та склад боєприпасів.

Російські окупанти атакували Україну безпілотниками в ніч проти 1 березня, протиповітряна оборона збила п'ять БПЛА на Полтавщині. Загроза обстрілу території України залишається. Тому прохання до жителів Калинівської громади не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 1 березня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,11 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук