Депутат Калинівської міської ради Юрій Васківнюк відвіз чергову допомогу українським захисникам

Дата: 24.02.2023 13:01

Депутат Калинівської міської ради Юрій Васківнюк разом із приватним підприємцем Юрієм Максименком відвезли чергову допомогу українським захисникам, які нині боронять українську землю від російських окупантів. Цього разу автомобіль компанії «Агрокалина» відвіз на передову продукти, ковдри та медикаменти.

-Це не вперше наш депутат відвозить допомогу українським захисникам, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Окрім цього, з перших днів війни підприємство, яке очолює Юрій Васківнюк, допомагало нам в облаштуванні автомобілів для військових, у виготовленні «їжаків» для перекриття доріг для облаштування блокпостів, а також виготовленні пластин для бронежилетів. Приємно, що такі люди є в нашій команді. Спільними зусиллями ми  подолаємо ворога.