На війні з російськими окупантами загинув калинівчанин Олександр Карбівський

Дата: 17.02.2023 14:12

Фото без описуТрагічна звістка знову надійшла у Калинівську громаду – на війні з російськими окупантами в Луганській області загинув калинівчанин Олександр Карбівський.

Олександр Карбівський народився 13 липня 1983 року у Калинівці. Навчався у загальноосвітній школі №1 м.Калинівки, потім у ПТУ №21 м.Калинівки.

З перших днів повномасштабної війни в Україні Олександр пішов добровольцем у тероборону, а 19 жовтня його мобілізували до війська.

У загиблого залишилася мама.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття мамі Олександра Карбівського та його рідним. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати єдиного сина, та нехай добрий, світлий спомин про Олександра стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Про час і дату похоронів буде додаткова інформація.