На війні з російськими окупантами загинув уродженець Голендрів Юрій Онипа

Дата: 14.02.2023 15:58

Фото без описуВійна забирає кращих з кращих – на війні з російськими окупантами, в жорстоких боях під Бахмутом, загинув уродженець Голендрів Юрій Онипа.

Юрій Онипа народився 22 серпня 1979 року у с.Голендри Калинівського району. Після закінчення 8 класів місцевої школи, продовжив навчання у Гущинецькому ВПУ №32.

Потім були строкова служба, робота охоронцем у колонії. Але весь талант чоловіка розкрився тоді, коли він почав працювати майстром з ремонтних робіт. На все у нього було своє бачення, свій творчий підхід до роботи.

Останні роки Юрій Онипа проживав у Вінниці, але часто приїжджав у рідне село, відвідував рідних.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України Юрій Онипа взяв у руки зброю та став на захист Вітчизни. Герой щиро любив свою Вітчизну й віддав життя за її незалежність та цілісність. Україна втратила відважного захисника, Калинівщина – мужнього Героя, рідні – люблячого та турботливого сина, чоловіка, батька, брата, дядька.

У загиблого залишилися мама, дружина, дві донечки, сестра, брат.

Калинівська міська рада глибоко сумує з приводу загибелі Героя та висловлює щирі співчуття рідним Юрія Онипи. Схиляємо голови у скорботі та розділяємо ваш біль та смуток. Вічна та світла пам'ять Герою.

Про дату та час поховання буде додаткова інформація.