Війна обірвала ще два молодих життя

Дата: 13.02.2023 15:13

Із сумом та скорботою повідомляємо про загибель на війні двох захисників України - жителя Павлівки Віталія Очкова та жителя Прилуцького Романа Устія.

Трагічна звістка надійшла із Херсонщини, де 11 лютого в наслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули вірні побратими, які разом пройшли випробовування ООС та разом стали на захист України від російських окупантів.

Віталій Очков народився 22 червня 1981 року у Павлівці. Роман Устій народився 12.06.1987 року у с.Прилуцьке. Пліч-о-пліч побратими захищали рідну землю й загинули смертю Героїв.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблих Героїв. Схиляємо голови у скорботі та розділяємо ваш сум та горе. Вічна та світла пам'ять загиблим, які віддали своє життя за Україну.

Про дату та час похоронів буде додаткова інформація.