Жителі Калинівської громади передали чергову допомогу українським захисникам

Дата: 11.02.2023 08:00

Фото без описуКалинівський міський голова Василь Поліщук разом із депутатом Вінницької обласної ради Іллею Гуменчуком відвезли чергову допомогу українським захисникам.

Цього разу військові попрохали жителів Калинівської громади про допомогу для проведення укріплювальних робіт. Тому депутати  міської  ради усі свої зусилля спрямували на виконання замовлення військових. Й спільними зусиллями міської ради, депутатів та жителів громади вдалося передати захисникам бензопили, пили ножівки, сокири, цвяхи, будівельні скоби, кабель, лопати, плівку, молотки, монтажну піну, мішки, будівельний степлер, захисні рукавиці тощо. Також закупили та передали теплі шкарпетки.

Не забули й про смачні гостинці для військових. Вже традиційно зібрали консерви, тушковане м'ясо, хліб, вареники, різноманітну випічку, хлібці, сухофрукти, мед, згущене молоко, сало бутербродне та засолене, каші, напівфабрикати.

Перед поїздкою настоятель храму святого Миколая Чудотворця ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив гостинці, які відвезли українським Героям.

-Вкотре жителі нашої громади продемонстрували свою людяність та щирість. Земний уклін всім і кожному за вашу щедрість та доброту. Ми обов’язково переможемо, бо з таким народом ми виборемо разом перемогу, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.