Розпочалася триста п’ятдесята перша доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 09.02.2023 08:51

Фото без описуНамагаючись взяти під повний контроль Донецьку та Луганську області противник, продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках – у районах Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Опитного, Мар'їнки та Вугледара.

росіяни активно застосовують оперативно-тактичну та армійську авіацію для завдання ударів по позиціях Сил оборони.

Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів у районах населених пунктів Стельмахівка, Білогорівка Луганської області; Виїмка, Федорівка, Бахмут, Червона Гора, Парасковіївка, Іванівське, Часів Яр, Новокалинове, Водяне, Першотравневе, Веселе, Красногорівка, Авдіївка, Мар'їнка, Богоявленка та Пречистівка Донецької області та Новоандріївка у Запорізькій області.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 21 удару по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів та три удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів.

Артилеристи та ракетники ЗСУ уразили два пункти управління ворога, три райони зосередження живої сили, три позиції зенітно-ракетних комплексів, два склади боєприпасів та склад пально-мастильних матеріалів.

На ранок 9 лютого у Калинівській громаді залишається 806 переселенців, серед них 296 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 9 годину ранку 6 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук