На війні від важкої хвороби помер уродженець Глинська Анатолій Наконечний

Дата: 06.02.2023 09:44

Фото без описуСумна звістка знову надійшла у Калинівську громаду – під час лікування від важкої хвороби помер захисник України Анатолій Наконечний.

Народився Анатолій Наконечний 11 квітня 1974 року у Глинську. Тут пройшли його дитинство та шкільні роки. Після закінчення 9 класу місцевої школи, продовжив навчання у вищому професійно-технічному училищі №21 с.Гущинці. Потім працював у місцевому сільськогосподарському підприємстві. Останні роки проживав та працював у Вінниці.

Анатолій Наконечний був мобілізований до війська у жовтні минулого року. Проходив службу на Донеччині. Звідки потрапив до шпиталю. Помер захисник 5 лютого у лікарні у Хмельницькому.

У захисника залишилися мама, сестра, два брати, племінники, дружина.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Анатолія Наконечного. Вічна та світла пам'ять захисникові, який став на захист рідної землі. Пам'ять про Анатолія Наконечного назавжди залишиться у наших серцях.

Про час і дату похоронів буде додаткова інформація.