Розпочалася триста сорок восьма доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 06.02.2023 08:41

Окупанти зосереджують основні зусилля на наступальних діях на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.

Під час боїв у районі Бахмута відзначається повна відсутність взаємодії між російськими військовими та найманцями ПВК Вагнера.

У Василівці Запорізької області окупанти з дитячої лікарні зробили шпиталь – приймання дітей припинено.

За добу окупанти завдали чотирьох ракетних ударів по цивільній інфраструктурі Харкова та Дружківки. Ще 56 разів обстрілювала з РСЗВ, зокрема цивільні об'єкти в Херсоні.

Українські захисники відбили атаки в Донецькій області в районах Верхньокам'янського, Васюківки, Парасковіївки, Іванівського, Кам'янки, Сєверного, Первомайського, Веселого, Невельського, Красногорівки, Георгіївки, Мар'їнки, Побєди та Новомихайлівки.

Авіація завдала дев'ять ударів по районах зосередження окупантів та один – по позиціях ЗРК. Артилерія та ракетні війська вразили пункт управління, вісім районів зосередження живої сили та склад боєприпасів.

На ранок 6 лютого у Калинівській громаді залишається 806 переселенців, серед них 296 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 6 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук