Доступні джерела інформації для жителів Калинівської громади у разі блекауту

Дата: 01.02.2023 12:24

Фото без описуВорог не перестає завдавати ракетних ударів по території України. Щоразу український народ гідно переносить усі випробовування й надалі боротиметься за свою свободу та незалежність. Однак в умовах війни ми маємо бути готовими до різних важких ситуацій. Одна із них – це повний блекаут.

Одна із проблем, яка може виникнути під час блекауту – це відсутність інформації. Тому у разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті чи селі — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

У разі аварії на мережах і відсутності сигналу в FM — перемикайтеся на середні хвилі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах AM — 1278 кГц, 1404 кГц, 657 кГц та 873 кГц.

Нижче — перелік частот радіо та лінки на соцмережі Суспільного Мовлення у нашому регіоні. Зберігайте, щоб завжди залишатися на зв’язку.

Фото без описуФото без опису