Відбулося засідання комісії міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 01.02.2023 11:56

Фото без описуПершого лютого під головуванням Калинівського міського голови Василя Поліщука, відбулося засідання комісії міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянули питання про звернення комунального підприємства «Калинівська центральна районна лікарня» з проханням виділити кошти з резервного фонду бюджету на придбання котла.

За словами директора комунального підприємства Владислава Головащенка, старий котел вийшов з ладу. Комісія, яка провела експертне обстеження, діагностувала непридатність котла для подальшої експлуатації та потребу вивести його з експлуатації, що призведе до зменшення температури в приміщеннях лікарні – в операційних блоках, палатах, поліклініці, господарських будівлях, кабінетах співробітників.

Як зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук, питання придбання котла потребує швидкого рішення, адже медичний заклад не може функціонувати без опалення, там знаходяться хворі, про комфорт яких ми маємо дбати. Тому міський голова звернувся до членів комісії з проханням підтримати це звернення.
І члени комісії одноголосно проголосували за виділення коштів на придбання нового котла.