Калинівська громада отримала термінал Starlink для забезпечення постійної роботи Пункту Незламності

Дата: 30.01.2023 14:42

Фото без описуЗа підтримки Уряду Республіки Польща, а також за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Вінниччина отримала першу партію терміналів супутникового зв’язку Starlink.

Начальник ОВА Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова передали їх керівникам громад для облаштування Пунктів Незламності. Один із Starlink отримала й Калинівська громада. Він забезпечуватиме постійну роботу Пункту незламності, який знаходиться у Центрі культури та дозвілля.

-Старлінк забезпечуватиме безперервну роботу інтернету в Пункті Незламності, тож у випадку блекауту жителі Калинівської громади завжди залишатимуться на зв’язку, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Ми переживаємо зараз найважчі часи й тому маємо бути готовими до критичних ситуацій, які можуть виникнути в наслідок ворожих ракетних ударів. Але ворогові нас не залякати, ми вистоїмо й обов’язково здобудемо Перемогу.