У Калинівській громаді визначили переможців онлайн конкурсу сатири і гумору імені Степана Руданського

Дата: 27.01.2023 10:28

Фото без описуВже традиційно у перший місяць зими Калинівщина вшановує свого славетного земляка Степана Руданського. На жаль, в умовах повномасштабної війни масового святкового дійства не було, але конкурс сатири та гумору імені Степана Руданського відбувся і цьогоріч. Правда, зважаючи на обставини, він проходив в онлайн форматі та отримав нову назву – «Горить палає техніка ворожа, Україна жартує й сміється – отже переможе».

За умовами конкурсу кожен учасник мав подати на огляд журі два твори. Один – Степана Руданського, другий - довільний. Майже всі заклади культури громади відмінно впоралися із завданням. А переможцями конкурсу у своїх вікових категоріях стали: Катерина Василишина (Черепашинецький СБК), Владислав Дмитренко (Антонопільський СБК), Дмитро Нікітін (Корделівський СБК).

Гран-прі конкурсу цьогоріч здобува Антоніна Кравчук – завідувачка Глинського сільського будинку культури, яка виконала твір Степана Руданського «Війна» та гумореску «Лист баби Ніни до обленерго».

У номінації дуети, тріо, квартети, колективи відзначили аматорський театральний колектив «Веселі усмішки» Писарівського сільського клубу, керівник Людмила Ференець.

А в номінації авторський гумор перемогла Надія Сотник із Сальника, яка виконала свою гумореску «Сказ про унітаз».

Наймолодша учасниця конкурсу Анна Федорук з Райок, якій виповнилося лише 5 років, стала «Надією фестивалю».

Українці жартують, сміються і цей гумор додає сили та впевненості у нашій Перемозі. Й жодному ворогові не здолати сильну та незламну націю.

Катерина Василишина

Владислав Дмитренко

Дмитро Нікітін

Надія Сотник