Відбулося засідання Міжвідомчої ради

Дата: 27.01.2023 09:42

Фото без опису26 січня відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті, гендерної рівності, попередження торгівлі людьми, з питань соціальної та психологічної підтримки та допомоги сім’ям захисників та захисниць України, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб).

Під час засідання координатор Міжвідомчої ради Олександр Щьов ознайомив присутніх  із планом роботи на 2023 рік та зі змінами, які відбулися у роботі Міжнародної ради у зв’язку із повномасштабною війною в Україні.

Також під час засідання створили неформальне об’єднання психологів, яке на даний час нараховує чотирьох фахівців, які працюватимуть в різних галузях для планування, організації та проведення психологічної підтримки в громаді. За психологічною допомогою до спеціалістів зможуть звертатися військові, тимчасово переміщенні особи та жителі громади.