Розпочалася триста тридцять восьма доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 27.01.2023 08:50

Фото без описуПідрозділи Сил оборони за минулу добу відбили атаки окупантів у районах Площанки, Невського та Червонопопівки у Луганській області, а також у районах Верхньокам'янського, Парасковіївки, Бахмута, Кліщіївки, Водяного, Невельського та Мар'їнки – у Донецькій.

Так само українські війська тримають натиск ворога в Вугледарі на волноваському напрямі фронту.
На Авдіївському напрямку обстріляно Бердичі, Авдіївку, Водяне, Красногорівку, Георгіївку та Мар'їнку.
На Новопавлівському напрямку росіяни били по Вугледару, Великій Новосілці та Времівці Донецької області.
На Запорізькому напрямку від артилерійського вогню постраждали райони понад 20 населених пунктів.

Українські військові за добу знищили 850 російських окупантів, 33 безпілотники та вертоліт.

На ранок 27 січня у Калинівській громаді залишається 802 переселенці, серед них 299 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 27 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук