Калинівська центральна районна лікарня отримала нового генератора

Дата: 25.01.2023 16:09

Фото без описуКалинівська центральна районна лікарня отримала гуманітарну  допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Європейське регіональне бюро - генератора потужністю  200 кВт.

-Наша лікарня потребувала потужного генератора. У нас був старий й малопотужний, його не вистачало для нашого закладу. Ми вдячні за таку підтримку, адже тепер, якщо буде блекаут, заклад стабільно працюватиме, - розповідає директор Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко.

Гуманітарну допомогу у заклад доправили в рамках співпраці Міністерства охорони здоров’я України та ВООЗ при підтримці Департаменту охорони здоров’я України.

-Ми вдячні за таку підтримку нашого медичного закладу, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. -  Новий генератор зможе забезпечити електроенергією більшу частину приміщень лікарні. А старий генератор, потужністю 100кВт, ми передамо на баланс калинівського водоканалу. Це також один із важливих об’єктів громади.