Калинівські нацгвардійці отримали ще одного квадрокоптера від благодійників
Ще одного квадрокоптера DJI Mavic 3 днями передали калинівським нацгвардійцям судді Сьомого апеляційного адміністративного суду. Сучасна техніка допомагатиме нашим захисникам у їх бойових завданнях.
-Не вперше судді Сьомого апеляційного адміністративного суду допомагають нашим військовим. Приємно, що щоразу, коли я звертаюся до них з проханням допомогти нашим захисникам, вони відгукуються та йдуть нам на зустріч. Ось і цього разу завдяки нашим суддям нацгвардійці отримали нового квадрокоптера, в якому була потреба у військових, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Щира подяка та слова поваги працівникам Сьомого апеляційного адміністративного суду та їх голові - Віталію Кузьмишину. Сьогодні кожен докладає зусиль для того, щоб Україна перемогла російських окупантів й закінчилась війна.