Калинівська міська рада знову фінансуватиме стерилізацію безпритульних тварин

Дата: 24.01.2023 11:13

Фото без описуУ бюджеті Калинівської громади на 2023 рік заклали на перше півріччя нинішнього року 99 тисяч гривень на стерилізацію безпритульних тварин. При потребі, за додатковим зверненням, таку ж суму виділять і на друге півріччя.

-Кількість безпритульних тварин, на жаль, зростає через безвідповідальність господарів, які викидають на вулицю цуценят та кошенят, яких привели їх тварини, а також дорослих тварин, які їм набридли, - розповідає ветеринарний лікар Сергій Левчук. – Торік через повномасштабну війну в Україні міська рада призупинила фінансування цієї послуги.  На щастя, цьогоріч з’явилася можливість і з міського бюджету знову виділятимуть кошти на стерилізацію тварин.

Також вирішується питання з приміщенням для перетримки безпритульних тварин.