Розпочалася триста тридцять перша доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 20.01.2023 08:58

Фото без опису19 січня основні зусилля окупанти зосередили на спробах наступу на Бахмутському та Авдіївському напрямках, тоді як на Куп'янському, Лиманському, Новопавлівському та Херсонському вони оборонялися.

Минулої доби Сили оборони відбили атаки в районах Новоселівського та Білогорівки Луганської області, у Верхньокам'яному, Краснополівці, Соледарі, Червоній Горі, Парасковіївці, Бахмуті, Іванівському, Діліївці, Водяному, Мар'їнці, Перемозі та Новосілці в Донецькій області, а також у Малій Токмачці й Степовому – у Запорізькій.

За добу ворог завдав дев'ять ракетних та 23 авіаційних удари, здійснив понад 80 обстрілів із реактивних систем залпового вогню.

Авіація ЗСУ завдала за той самий період 21 удар по районах зосередження ворога та сім – за позиціями його зенітно-ракетних комплексів.

Крім цього, захисники знищили три ударні дрони "Ланцет-3".

Було також уражено шість пунктів управління ЗС рф, вісім районів зосередження та складів боєприпасів окупантів.

Розвідка повідомляє, що у тимчасово окупованому Криму загарбники готуються до прихованої мобілізації.

Зокрема, у місті Севастополь виклики до військкоматів почали надходити айтівцям, фінансовим працівникам та іншим фахівцям, які мали раніше бронь від мобілізації.

На ранок 20 січня у Калинівській громаді залишається 869 переселенців, серед них 296 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 20 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,11 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук