Розпочалася триста двадцять сьома доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 16.01.2023 09:39

Фото без описуВнаслідок ракетного удару росії по будинку в Дніпрі загинули щонайменше 35 людей, невідома доля ще 35.

Рятувальна операція триває майже 40 годин, з-під завалів дістали ще кількох жертв. Наразі відомо про 35 загиблих, серед них – двоє дітей.

39 людей врятовано, 75 – поранено, серед них 14 дітей. Невідома доля ще 35 людей, пошуки під завалами продовжуються.

Армія росії зазнає значних втрат під Бахмутом та Авдіївкою, українські військові б'ють окупантів авіацією, артилерією, ракетами. Про це повідомляється у зведенні Генштабу Збройних Сил України.

За добу окупанти завдали двох ракетних ударів, 55 разів били з РСЗВ і вели обстріл з різної зброї.

Українські захисники відбили атаки у районі Білогорівки Луганської області. Верхньокам'янського, Краснополівки, Спірного, Солі, Бахмута, Кліщіївки, Новобахмутівки, Великої Новосілки, Пречистівки, Красногорівки, Побєди, Новомихайлівки, Водяного, Майорська та Мар'їнки – Донецької.

Авіація завдала дев'яти ударів по районах скупчення ворога та двох – по засобах ППО. Ракетні війська та артилерія вразили пункт управління, склад боєприпасів та засіб радіоелектронної боротьби.

На ранок 16 січня у Калинівській громаді залишається 869 переселенців, серед них 296 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 16 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук