Дата: 02.01.2023 08:47

Фото без описуРозпочалася триста тринадцята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Українські військові вночі збили 16 дронів-камікадзе Shahed-136 та одну ракету у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській областях та в районі Умані.

31 грудня українські захисники знищили скупчення російської живої сили та техніки в районах тимчасово окупованих Пологів, Бердянська, Токмака, Тарасівки та Басані Запорізької області.

Армія росії втратила понад 175 пораненими. Знищено склад боєприпасів, 12 одиниць озброєння та військової техніки.

Минулої доби, 1 січня, українські військові відбили атаки в районах Стельмахівки та Білогорівки Луганської області, Роздолівки, Білогорівки, Соледара, Красної Гори, Бахмута, Кліщіївки, Озерянівки, Опитного та Красногорівки – Донецької області.

Авіація завдала за 1 січня 13 ударів по скупченнях російських окупантів. Ракетні війська та артилерія вразили п'ять районів скупчення живої сили та техніки.

На ранок 2 січня у Калинівській громаді залишається 933 переселенців, серед них 318 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 2 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук