Розпочалася триста дев’ята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 29.12.2022 08:58

Фото без описуБлизько 06:00 майже по всій Україні оголосили повітряну тривогу. Росія вивела в море ракетоносії та підняла стратегічну авіацію. Повітряна тривога не закінчилася. Залишайтеся в укриттях, не ігноруйте повітряної тривоги.

Українські військові вдарили у районі Токмака, Титового, Чернігівки, Пологів та Бердянська. Армія росії втратила три одиниці військової техніки, командний пункт, вузол зв'язку та отримала близько 230 військових пораненими.

Минулої доби українські військові відбили атаки в Луганській області (в районі Стельмахівки, Андріївки, Площанки, Червонопопівки) та Донецької (Білогорівки, Соледара, Бахмутського, Підгородного, Бахмута, Кліщіївки, Курдюмівки, Авдіївки, Мар'їнки та Побєди).

Українська авіація завдала 17 ударів по районах скупчення ворога та чотири – по позиціях зенітних ракетних комплексів.

Ракетники та артилеристи вразили п'ять пунктів управління, три райони скупчення живої сили та склад боєприпасів.

На ранок 29 грудня у Калинівській громаді залишається 935 переселенців, серед них 320 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 29 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук