Калинівська міська рада передала українським захисникам чотири квадрокоптери

Дата: 20.12.2022 10:21

Фото без описуДнями Калинівський міський голова передав одному з підрозділів, який дислокується на території громади, чотири нових квадрокоптери.

-Калинівська міська рада  постійно підтримує зв'язок із нашими захисниками та допомагає  вирішувати їх проблеми. Цього разу виникла потреба у квадрокоптерах і ми задовільнили її, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Нове обладнання вже передали на передову нашим захисникам.

Під час ведення бойових дій квадрокоптери, або як їх ще називають – дрони, вкрай необхідні нашим захисникам. Адже вони є очима наших військових. Дрони дозволяють їм вести розвідку вздовж всієї лінії фронту, виявляти російські сили та ворожу техніку, дистанційно коригувати артилерійський вогонь. Основна задача дрона на фронті — це розвідка та коригування вогню артилерії, пошуково-рятувальні роботи та інколи скидання боєприпасів на певні об’єкти.  Дрони бачать росіян у тепловізорах, а українські військові роблять так, щоб їх там більше не було видно.