Розпочалась трьохсота доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 20.12.2022 08:46

Фото без описуУкраїнські військові відбивають атаки на Донбасі, накрили пункт дислокації армії Росії у Чаплинці та збили два вертольоти. Про це повідомляється у зведенні Генштабу Збройних Сил України.

Українські військові вразили пункт постійної дислокації ворога у Чаплинці Херсонської області, де розташований аеродром. Дані про втрати ворога уточнюються.

Минулої доби авіація завдала 16 ударів по районах скупчення сил і техніки, а також шість – по позиціях ЗРК. Сили ППО збили два російські вертольоти.

Ракетні війська та артилерія вразили склад боєприпасів, три пункти управління та три райони скупчення живої сили ворога.

За 19 грудня українські захисники відбили атаки окупантів у районах Стельмахівки, Червонопопівки, Серебрянського Луганської області, а також Верхньокам'янського, Підгородного, Бахмута, Опитного, Курдюмівки, Красногорівки та Мар'їнки – Донецької області.

рф зосереджує зусилля на наступі під Бахмутом та Авдіївкою, намагається відновити втрачене положення під Лиманом та обороняється на інших напрямках.

Окупанти за добу завдали чотирьох ракетних та 60 авіаційних ударів, понад 80 разів обстрілювали з РСЗВ.

На ранок 20 грудня у Калинівській громаді залишається 949 переселенців, серед них 325 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 20 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14  МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук