Діти пільгових категорій Калинівської громади отримали подарунки від Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 14:45

Фото без описуВже традиційно щороку у День Святого Миколая Калинівська міська рада організовує новорічне свято для дітей пільгових категорій – сиріт, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних родин та з особливими потребами. Не став винятком і нинішній непростий воєнний рік.

Цьогоріч на свято  запросили також дітей, батьки яких загинули на російсько-українській війні .

-Навіть під час війни ми не маємо права забувати про дітей. Особливо про тих маленьких жителів нашої громади, які постраждали через війну – втратили рідних, домівки, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

З Днем Святого Миколая хлопчиків та дівчаток вітали дівчинка Калинка, Зима та сам Миколай. А музичні подарунки дарували юні таланти Калинівської громади. А ще, кожна дитина отримала від Святого Миколая солодкий подарунок.