Розпочалась двісті дев’яносто дев’ята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 19.12.2022 08:43

Фото без описуЗбройні Сили України збили 30 іранських дронів-камікадзе Shahed-136 під час атаки у ніч на 19 грудня. Про це повідомили у командуванні Повітряних Сил ЗСУ.

Військові заявляють, що окупанти запустили по Україні близько 35 іранських дронів — вони піднялися зі східного узбережжя Азовського моря.

Сили та засоби ЗСУ знищили 30 безпілотників.

У знищенні цілей брали участь зенітно-ракетні війська, винищувачі та мобільні вогневі групи.

Армія росії вночі атакувала Київ, Київську та Миколаївську області іранськими дронами-камікадзе Shahed-136. Є влучання в об'єкти критичної інфраструктури.

У Калинівці продовжують працювати пункти незламності. Усі, кому необхідно зарядити мобільний телефон, скористатися послугами інтернету, зігрітися, можуть звернутися у Центр культури та дозвілля Калинівської міської ради, Калинівську центральну районну лікарню та у центр незламності, який розмістився у наметі біля Калинівського технологічного коледжу. При потребі кількість пунктів обігріву буде збільшуватися й вони відкриватимуться не лише у Калинівці, а й по селах.

На ранок 19 грудня у Калинівській громаді залишається 949 переселенців, серед них 325 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 19 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14  МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук