Освітянська родина Калинівщини передала гостинці до Дня Святого Миколаям дітям звільненого від російської окупації Ізюма

Дата: 19.12.2022 09:00

Фото без описуЗа ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради, в усіх освітніх закладах Калинівщини пройшла акція «Поділися іграшкою, дитячою книжкою, солодощами з дітками, які проживають у звільнених населених пунктах».

Під час цієї акції дошкільнята, учні гімназій та ліцеїв, працівники освітніх закладів зібрали іграшки, книги, солодощі для дітей, які проживають в Ізюмі.

-Ми й не очікували, що буде стільки подарунків, - каже начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман. - Усі подарунки вже відвезли у звільнений від російських окупантів Ізюм, де на них очікувало триста дітей.

Подарунки від Калинівської громади подарують часточку тепла та святкового настрою юним жителям Ізюма.

Фото без описуФото без опису