Розпочалась двісті дев’яносто п’ята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 15.12.2022 08:38

За даними Генерального штабу України, армія рф замінувала дачі та узбережжя річок Конка та Чайка в районі Олешківської громади. Також вона примусово евакуювала громадян України з острова Великий Потьомкінський на окуповану територію.

Крім того, окупанти проводять роботи з перепідключення ЗАЕС до енергетичної системи росії.

За добу рашисти завдали 31 авіаційного та вісім ракетних ударів по цивільній інфраструктурі Донецької області, 61 раз обстрілювала з РСЗВ.

За минулу добу українські захисники відбили  атаки в районі Верхньокам'янського, Яковлівки, Соледара, Мар'їнки, Бахмута, Веселого Донецької області.

Авіація завдала 13 ударів по скупченнях сил та техніки, а також п'ять – по позиціях зенітних ракетних комплексів армії РФ. Ракетні війська та артилерія вразили два пункти управління, вісім районів скупчення особового складу та склад із пальним.

На ранок 15 грудня у Калинівській громаді залишається 954 переселенців, серед них 324 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 15 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16  МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук