У Калинівській лікарні придбали лампу фототерапії для пологового відділення

Дата: 14.12.2022 09:43

Фото без описуНа 26 позачерговій сесії Калинівської міської ради, яка відбулася 1 грудня, депутати виділили 95 тисяч гривень на придбання лампи фототерапії для пологового відділення Калинівської центральної районної лікарні. І от, нове обладнання вже з’явилося у пологовому відділені.

-Тридцять – тридцять п’ять відсотків немовлят народжуються із жовтяницею, - розповідає заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської центральної районної лікарні Людмила Яремчук. – Лампа фототерапіі використовується саме  для лікування жовтяниці. Це сучасна лампа, завдяки чому можна вибирати зону освітлення, глибину опромінення, вимірювати температуру шкіри малюка. Також можна використовувати лампу в інкубаторі, реанімаційному столику, ліжечку. Є сигнал тривоги при підвищенні або зниженні температури шкіри малюка.

Відтепер новонароджені, які народилися із жовтяницею у пологовому відділенні Калинівської центральної районної лікарні,  зможуть отримати якісну та сучасну допомогу за допомогою лампи фототерапії.