У Калинівській громаді продовжують працювати пункти незламності

Дата: 13.12.2022 12:37

Фото без описуЗ погіршенням погодних умов більше калинівчан почали звертатися у пункти незламності.

За словами начальника загону 19 ДПРЗ м.Калинівка 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області Олександра Мовчана, найчастіше приходять зарядити мобільні телефони. Після того, як інтернет-провайдер «Твін» надав безкоштовний інтернет для пункту незламності, який розмістили у наметі біля Калинівського технологічного коледжу, відвідувачів побільшало. Щодня у пункт звертається більше сорока осіб.

Нагадаємо, що у Калинівці офіційно працює три пункти незламності, які знаходяться у Центрі культури та дозвілля, Калинівській центральній районній лікарні та у наметі біля Калинівського технологічного коледжу. У разі потреби можна звертатися у пункти за допомогою. Там можна зігрітися, зарядити мобільні телефони, випити гарячого чаю чи кави, скористатися послугами інтернету.