Калинівська громада відправила черговий вантаж на передову українським захисникам

Дата: 12.12.2022 10:33

Фото без описуЧерговий вантаж гостинців та речей першої потреби відправили Калинівська міська рада, жителі старостинських округів та велика освітянська родина українським захисникам, які нині в найгарячіших точках України боронять рідну землю від російських окупантів.

Вже традиційно по старостинських округах зібрали овочі, фрукти, м’ясні, рибні консерви, бутербродне сало, мед, згущене молоко, сушені яблука, квашені та консервовані овочі, крупи. Освітяни напекли смачних солодощів, хліба. Учні ліцеїв та гімназій зібрали подарункові бокси, до яких поклали речі першої потреби та гостинці. Калинівська міська рада закупила теплі шкарпетки, рукавиці. Медичні працівники громади зібрали ліки першої потреби. А ще передали такі необхідні військовим окопні свічки, пічки-буржуйки та багато, багато дитячих малюнків зі щирими словами подяки та побажань повернутися додому живими та здоровими.

Перед поїздкою настоятель храму святого Миколая Чудотворця Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив гостинці та, за проханням військових, транспорт, який відправляється на війну.

-Щиро вдячний усім, хто долучився до цієї доброї справи. Наші захисники – це наш щит і опора на якій тримається нині Україна. І наш обов’язок не забувати якою ціною дається нам наша незалежність та свобода. Ми завжди допомагали і будемо допомагати нашим захисникам. Наша сила у єдності, у згуртованості. Наші гостинці стануть у нагоді військовим, нагадають їм про рідний дім, про нашу щиру вдячність за їх щоденний подвиг, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.