У Калинівській громаді продовжують заготовляти дрова для опалення освітніх закладів

Дата: 09.12.2022 14:54

Фото без описуПрацівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» продовжують заготовляти дрова для опалення освітніх закладів громади.

-Заготовляти дрова ми почали ще навесні, бо розуміли, що зима буде складною. Це дало можливість зекономити бюджетні кошти та заготовити дрова для опалення бюджетних установ, які мають альтернативні системи опалення. Проте, як ми бачимо, ситуація залишається складною, тому ми продовжуємо заготовляти дрова. Також на позачерговій сесії міської ради депутати спрямували кошти на придбання генераторів та пального для них, щоб наші заклади можна було обігрівати при повному відключені електроенергії, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Заготовляючи дрова для освітніх закладів громади працівники комунального підприємства роблять ще одну добру справу – ліквідовують аварійні та небезпечні дерева, які в разі негоди можуть завдати лиха.