Дата: 06.12.2022 15:58

Фото без описуЗгідно рішення 26 сесії 8 скликання від 01 грудня 2022 року №3675 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення на території Калинівської міської територіальної громади за межами населеного пункту села Черепашинці» розпочався комплекс робіт з розроблення містобудівної документації, а саме:

детального плану території земельних ділянок для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення на території Калинівської міської територіальної громади за межами населеного пункту села Черепашинці.