Розпочалась двісті вісімдесят четверта доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню
Сили оборони протягом минулої доби відбили ворожі атаки біля 17 населених пунктів на сході України, йдеться у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.
Основні зусилля росіяни зосередили на Бахмутському та Авдіївському напрямках.
Атаки окупантів довелося відбивати біля населених пунктів Площанка і Білогорівка в Луганській області, а також Берестове, Білогорівка, Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Кліщіївка, Андріївка, Курдюмівка, Водяне, Первомайське, Веселе, Мар’їнка та Новомихайлівка Донецької області.
На Новопавлівському, Запорізькому, Куп’янському, Лиманському напрямках ворог веде оборону.
У Херсонській області російські окупанти також обороняються, обстрілюючи з мінометів, ствольної та реактивної артилерії позиції українських військ, а також населені пункти Дніпропетровської та Херсонської областей, зокрема Херсон.
На ранок 4 грудня у Калинівській громаді залишається 961 переселенець, серед них 330 дітей.
За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 4 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.
Калинівський міський голова Василь Поліщук