Розпочалась двісті вісімдесят третя доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 03.12.2022 10:18

Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили атаки російських загарбників у районах населених пунктів Червонопопівка Луганської області та Соледар, Опитне, Невельське, Красногорівка та Мар'їнка Донецької області.

На Бахмутському та Авдіївському напрямах окупанти зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій. Ворог веде вогонь з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії, а також завдає авіаударів.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала 17 ударів по районах зосередження російських військ і три удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника.

Минулої доби українські військові збили ворожий гелікоптер і шість безпілотників типу "Орлан-10".

Українські ракетники та артилеристи вразили п'ять пунктів управління, два склади боєприпасів, 11 районів зосередження російських військ та чотири інші важливі об'єкти російських окупантів.

На ранок 3 грудня у Калинівській громаді залишається 961 переселенець, серед них 330 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 3 грудня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук